PRACA

Dołącz do naszego zespołu!

Monter elektronik - elektromonter

Twój zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych i okablowania,
  • montaż napędów i szaf sterowniczych,
  • uruchamianie nowych maszyn i urządzeń,
  • testowanie różnych elementów elektrycznych,
  • montowanie części, komponentów oraz podzespołów w kompletne maszyny i urządzenia na podstawie dokumentacji technicznej
  • serwisowanie maszyn i urządzeń,

    Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie - technik elektryk, mechatronik
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Inicjatywa, zdolności manualne i dokładność
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętność współpracy w grupie

    Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1kV

    To oferujemy

  • warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę na pełny etat
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania doświadczenia
  • współpracę przy dużych i ambitnych projektach
  • pracę wśród ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

    Monter - Mechanik maszyn

  • Montowanie części, komponentów oraz podzespołów w kompletne maszyny i urządzenia na podstawie dokumentacji technicznej
  • Obsługa podstawowych narzędzi/ elektronarzędzi monterskich
  • Dbanie o stan techniczny warsztatu oraz jego wyposażenia
  • Współpraca z konstruktorami i automatykami

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziana umiejętność serwisowanie instalacji pneumatycznych
  • Doświadczenie w pracach spawalniczych – DODATKOWY ATUT